Dzień dobry ! Hello ! Guten tag! Bonjour !

Jesteśmy grupą znajomych pasjonatów internetowych. Razem prowadzimy około 30 blogów i stron www ale wciąż mamy głowę pełną pomysłów. Dlatego kupujemy kolejne blogi i strony www. Niestety nie wszystkie wizje i pomysły na bloga udaje się zrealizować. Sami doskonale o tym wiemy. Tylko 5% stron internetowych, które prowadzimy okazało się sukcesem. Z blogami i biznesami internetowymi niestety jest podobnie jak z przedsiębiorstwami w Polsce – ponad 80% upada już po pierwszym roku.

Mieszkamy w Polsce i za granicą jak pewne domyśliłeś się po naszym powitaniu ;). Nie skupujemy stron jednak jako grupa czy firma lecz indywidualnie, na swój użytek. Jeśli szukasz bloga lub innej strony www o konkretnej tematyce, a nie chcesz budować jej od zera być może będziemy Ci w stanie pomóc. W tym celu utworzyliśmy specjalną stronę dla poszukujących tutaj. Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość.

Jesteśmy ludźmi bardzo zapracowanymi dlatego też odpowiadamy w pierwszej kolejności na e-maile, które dotyczą sprzedaży, zakupu, bądź poszukiwania bloga www, strony www, sklepu internetowego itd. Niemniej z każdej wiadomości jesteśmy szczęśliwi i na pewno na twoją wiadomość odpowiemy. Jeśli chciałbyś wyrazić swoją opinię o naszym serwisie będziemy bardzo wdzięczni – cały czas staramy się ulepszać portal. Możesz to zrobić tutaj. Szczególnie zachęcamy te drogie osoby, od których zakupiliśmy bloga lub, którym pomogliśmy znaleźć swoją wymarzoną stronę www.

Pozdrawiamy serdecznie

Do usłyszenia 😉

Zespół SkupBlogów.pl

o-nas

hu hu ha nasza zima bardzo zła 😉 Kochamy rozmawiać na żywo ! Zwłaszcza o blogowaniu.

 

 

 

©2022 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?